O AKADEMII BUDOWNICTWA PASYWNEGO

logo3

Witam serdecznie w Akademii Budownictwa Pasywnego  i Energii Odnawialnej przy Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego. 

Zapraszam do przeanalizowania czym mój Zespół oraz ja chce się z Tobą podzielić. Zapoznaj się ze szkoleniami i usługami doradczymi, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Celem naszej działalności jest, abyś już dziś odkrył prostą i genialną zarazem, dostępną dla wszystkich ideę budownictwa pasywnego – najbardziej rozwiniętą formę budynków niskoenergetycznych. Możliwą do zaimplementowania w każdym nowo projektowanym i modernizowanym budynku, bez względu na jego przeznaczenie czy kubaturę. Pragniemy zwiększyć Twoją świadomość na temat szkodliwości powszechnego syndromu „chorego budynku” oraz przekazać niezbędną wiedzę dotyczącą projektowania i realizowania  zdrowych i komfortowych obiektów tanich w eksploatacji. Pamiętaj, w budynkach przebywasz aż 80% Twojego cennego życia i nie jest bez znaczenia, jakie są to warunki.

 

arch. Kamil Wiśniewski
Trener akredytowany przez Niemiecki i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego

kamil_akad

SZKOLIMY Z SUKCESEM I PEŁNYM  ZADOWOLENIEM UCZESTNIKÓW:

Jesteśmy pewni, że udział w powyższych szkoleniach dostarczy Tobie wiedzę i umiejętności na najwyższym, europejskim poziomie. Materiały zostały opracowane przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt w oparciu o 25 lat skutecznego projektowania i realizacji obiektów pasywnych, pasywnych zeroenergetycznym i pasywnych dodatnioenergetycznym, o różnym przeznaczeniu i kubaturze.

Całość została dodatkowo dla Ciebie wzbogacona o kilkuletnie prywatne doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu obiektów w tym standardzie u źródła budownictwa pasywnego: w Niemczech i Austrii. Otrzymasz niezbędne narzędzia i umiejętności.

Rzetelną, kompletną i zweryfikowaną wiedzę, której próżno szukać w dostępnych obecnie źródłach. Jej zakres wykorzystasz nie tylko w budynkach pasywnych, ale również w niskoenergetycznych lub tzw. „tradycyjnych”, nowych i modernizowanych, bez względu na formę, kubaturę czy przeznaczenie.

Przekonaj się o najwyższej jakości naszych szkoleń. Do zobaczenia!

Naucz się realizować, nadzorować obiekty o najwyższej efektywności energetycznej – pasywne, niskoenergetyczne, dodatnioenergetyczne bez względu na ich skalę i przeznaczenie. Rozwiń swoje umiejętności, aby móc także modernizować budynki do tych standardów. Wyeliminuj błędy uznawane powszechnie za rozwiązania „standardowe”. Działaj z wizją i kieruj się obecnym, zweryfikowanym stanem wiedzy, potwierdzonym w naszych szkoleniach Europejskim Logiem, Tytułem i Europejskim Certyfikatem rozpoznawanym i uznawanym obecnie już na całym świecie. Budownictwo pasywne i niskoenergetyczne to ogromny, dynamicznie rozwijający się rynek usług nowych jakości i szansa dla Ciebie oraz Twojej firmy. Bez względu na to, w którym etapie wykonawczym uczestniczysz i za co jesteś odpowiedzialny. Każdy z tych etapów jest niezwykle istotny do ogólnego sukcesu. Inwestorzy prywatni, gminy, architekci potrzebują do realizacji swoich działań firm – wykonawców, pracowników takich jak Ty – akredytowanych, z kompletną i zweryfikowaną przez Niemiecki i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego wiedzą. Dla nich to gwarancja powodzenia realizacji wszelkich działań. Dostarczymy Tobie narzędzi i umiejętności, Ty uczyń z nich swój atut i otwórz przed sobą nowe możliwości.

Przygotuj się świetnie do drogi zawodowej z Europejskim Tytułem, Logiem i Europejskim Certyfikatem rozpoznawanym i uznawanym na całym świecie. Zdobądź najbardziej rzetelną i aktualną wiedzę, narzędzia i umiejętności do realizacji, nadzorowania, prowadzenia budów nowych obiektów i modernizacji starych w standardzie niskoenergetycznym i jego najwyższej formie –standardzie pasywnym. Pamiętaj, to obowiązek w całej Europie od 2020 roku, a wiele państw i miast już wprowadziło standard budownictwa pasywnego w przepisach prawa budowlanego. Podnieś zatem swój potencjał i zwiększ szansę na realizację wymarzonych celów. Wyróżnij się na trudnym rynku pracy, wykorzystaj zdobytą interdyscyplinarną wiedzę, uczyń z niej swój atut i zostań liderem w swojej dziedzinie. Rynek potrzebuje prekursorów takich jak Ty, ze zweryfikowaną przez Niemiecki i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Twoje doświadczenie i umiejętności to skarb dla budownictwa. Potrzebujesz jedynie uzupełnić je o aktualny stan wiedzy, narzędzia oraz umiejętności związane z budynkami niskoenergetycznymi oraz ich najwyższą formą – budynkami pasywnymi. Wyeliminuj dzięki szkoleniu błędy uznawane powszechnie za rozwiązania „standardowe” i zacznij stosować zdobyte umiejętności we wszystkich realizacjach. Twoje odmienione działanie, poparte argumentami, które zdobędziesz podczas szkolenia, dostrzegą i docenią zleceniodawcy. Na rynku potrzeba specjalistów ze zweryfikowaną wiedzą, we wszystkich etapach procesu wykonawczego, aby skutecznie realizować lub modernizować obiekty do najwyższych standardów. Wyjdź przed szereg i zbuduj świetnie prosperujący biznes w oparciu o ideę budownictwa pasywnego. Zagwarantuj usługi nowej jakości, które mają poparcie w aktualnym stanie wiedzy na temat fizyki budowli i są zgodne z zasadami obiektów niskoenergetycznych/ pasywnych. Wykorzystaj Europejskie Logo, Tytuł, Europejski Certyfikat rozpoznawany i uznawany obecnie już na całym świecie. Dołącz do Listy Europejskich Specjalistów z kompletną i zweryfikowaną przez Polski oraz Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego wiedzą. Otwórz przed sobą nowe możliwości. To się po prostu opłaca.
Poznaj jak prosta, ponadczasowa i jak wiele korzyści niesie ze sobą idea budownictwa niskoenergetycznego na czele z najwyższa jej formą – budownictwem pasywnym. Poznaj, zrozum i naucz się tego sposobu myślenia, projektowania od strony wykonawczej. Rozwiń swoje umiejętności, aby móc skutecznie nadzorować, doradzać podczas realizacji nowych lub modernizacji starych obiektów do najwyższych standardów. Naucz się rzetelnie rozpoznawać sytuację na placu budowy i trafnie dobierać odpowiednie, zgodne z tym standardem rozwiązania. Nabierz pewności siebie w podejmowaniu szybkich, słusznych decyzji. Kieruj świadomie kolejnością przeprowadzanych prac i zdobądź wiedzę jak je weryfikować. Najwyższa jakość Twojego nadzoru, w tym także udzielanych rad, to gwarancja powodzenia realizacji takich obiektów. Dostarczymy Tobie narzędzi i interdyscyplinarnych umiejętności. Wykorzystaj szansę i uczyń z nich swój atut. Europejski Certyfikat, Tytuł, Logo oraz wpis na Europejską Listę Specjalistów otworzą przed Tobą nowe możliwości.
Ogromne zalety budownictwa pasywnego zaczęto dostrzegać także w sferze budynków użyteczności publicznej, zarówno w przypadku realizacji obiektów nowych, jak również modernizacji. W Polsce powstało już kilka hal sportowych, przedszkoli, szkół, ośrodek zdrowia, kościół. Poznaj jak prosta, ponadczasowa jest idea budownictwa pasywnego, jako najbardziej rozwiniętej formy obiektów niskoenergetycznych oraz jak wielki, wielopłaszczyznowy sukces można osiągnąć realizując obiekty w tym standardzie. Jeśli jesteś osobą decyzyjną, odpowiedzialną za realizację obiektów w Twojej jednostce administracyjnej, zdobądź wiedzę na temat procesu wykonawczego takich obiektów. Zyskaj narzędzia i umiejętności do podejmowania właściwych decyzji, doborze odpowiednich, zgodnych z tym standardem rozwiązań. Nabierz pewności siebie w podejmowaniu decyzji związanych z realizacją takich obiektów. Pamiętaj, to obowiązek w całej Europie od 2020 roku, a wiele państw i miast już wprowadziło standard budownictwa pasywnego w przepisach prawa budowlanego.
Zamierzasz zrealizować nowy, wymarzony dom, modernizujesz stary budynek lub po prostu chcesz zainwestować w jakiś obiekt? Bądź w pełni świadomym inwestorem i poznaj najwyższą formę obiektów niskoenergetycznych – obiekty w standardzie pasywnym. Zweryfikuj swoje rozwiązania i wyeliminuj błędy projektowe, wykonawcze uznawane w Polsce powszechnie jako „standard”. Nie realizuj złych założeń, które będą rzutowały negatywnie na cały okres eksploatacji Twojego obiektu i przysporzą wielu problemów, a ich neutralizacja, korekta nie będzie możliwa lub ekonomicznie uzasadniona. Kieruj się w swoich działaniach zarówno najbardziej rzetelną i aktualną wiedzą, jak również narzędziami i umiejętnościami. Naucz się dostrzegać zagrożenia oraz im przeciwdziałać. Uchroń się przed problemami związanymi z fizyką budowli, w tym syndromem chorego budynku. Zadbaj o najwyższy komfort temperaturowy w budynku, jak również najlepszą jakość powietrza. Dojrzyj ogromny potencjał wzrostu wartości Twojej inwestycji zrealizowanej w standardzie pasywnym. Oszczędzaj inwestowane fundusze, wybierając od początku lepsze rozwiązania, zgodne z obecnym stanem wiedzy. Pamiętaj, szkolenie jest wielokrotnie tańsze niż błędy, które można popełnić w procesie realizacji i bez odpowiedniej umiejętności weryfikacji przyjętych rozwiązań. To się po prostu opłaca bez względu na to czy realizujesz nowy obiekt czy modernizujesz stary. Jeśli dodatkowo trudnisz się sprzedażą lub wynajmem obiektów, zrealizowanych w standardzie budownictwa pasywnego, posługując się zweryfikowanym przez Polski i Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego stanem wiedzy, potwierdzonym w naszych szkoleniach Europejskim Logiem, Tytułem i Europejskim Certyfikatem z wpisem na Europejską Listę Specjalistów stajesz się wiarygodnym graczem na dynamicznie rozwijającym się rynku obiektów o najwyższej jakości.

NASZE SZKOLENIA

Zgadzam się z Polityką Prywatności

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Warsztaty Właściwych Praktyk

JUŻ NIEBAWEM

TERMIN I MIEJSCE
  • 20 h intensywnych warsztatów
  • Certyfikat i Logo
  • Certyfikat i Logo

Mistrz Budownictwa Pasywnego

NOWY NABÓR ROZPOCZĘTY 7, 8, 9, 10 GRUDZIEŃ 2017

WROCŁAW
  • 45 h intensywnego szkolenia
  • Europejski Egzamin z wpisem na Europejską Listę
  • Certyfikat, Logo i Tytuł uznawany na całym świecie

Budownictwo Pasywne

JUŻ NIEBAWEM

TERMIN I MIEJSCE
  • 3,5h wykładu
  • Budownictwo Pasywne jest właśnie dla Ciebie
  • Zmienimy Twój punkt widzenia
parallax layer

CO MÓWIĄ UCZESTNICY SZKOLEŃ

UMIEM I DZIAŁAM

parallax layer

KONTAKT

STARALIŚMY SIĘ PRZEKAZAĆ POPRZEZ NASZĄ STRONĘ MAKSYMALNĄ ILOŚĆ NIEZBĘDNYCH INFORMACJI W MOŻLIWIE NAJBARDZIEJ PRZEJRZYSTEJ I CZYTELNEJ FORMIE. MAMY NADZIEJĘ, ŻE SWOIM DOŚWIADCZENIEM, SPOSOBIE MYŚLENIA ORAZ DZIAŁANIA ZDOBYLIŚMY TWOJE ZAUFANIE. MAMY ŚWIADOMOŚĆ, IŻ MOŻESZ MIEĆ PYTANIA. DLATEGO JESTEŚMY ZDANIA, ŻE NIC NIE ZASTĄPI RZECZOWEJ I SPOKOJNEJ ROZMOWY PRZY KAWIE, KTÓRA ROZWIEJE WĄTPLIWOŚCI. NAPISZ, ZADZWOŃ LUB SPOTKAJMY SIĘ.

Imię (wymagane)

e-mail(wymagane)

Temat

Wiadomość

 Zgadzam się z Polityką Prywatności


E-MAIL:
      arch.kamil.wisniewski@gmail.com
kamil.wisniewski@greencherry.eu
TELEFON: +48 508 449 288

ADRES:      ul. Purkyniego 1 lokal 114,

50-155 Wrocław

POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN